مجله اینترنتی سرو دانلود

خانه » فیلم و انیمیشن » آموزشی » آموزش ساخت لوگو و آیکون در ایلوستریتور

آموزش ساخت لوگو و آیکون در ایلوستریتور

آموزش ساخت لوگو

آموزش ساخت لوگو و آیکون در ایلوستریتور

در ویدیو آموزشی Make Circular Logos And Icon با یادگیری سرفصل های تکنیک های ساخت لوگو و آیکون، شما می توانید لوگو و آیکون های خود را در طرح های اسلیمی طراحی کنید. هر درس در دوره آموزشی ساخت لوگو و طرح های اسلیمی، شما را با تعدادی از تکنیک ها آشنا می کند و مهارت های جدیدی را با تمرین های فراوان برای سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی خود به شما آموزش می دهد. در این دوره آموزشی، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک سری از نمادهای گرافیکی را با استفاده از یک روش چرخش شکل در اطراف یک نقطه مرکزی ایجاد کنید. همچنین شما تکنیک های ساخت یک مجموعه از اشکال هندسی را خواهید آموخت.

 

اسلیمی گونه‌ ای از نقش و نگار است که شامل خط‌ های پیچیده و منحنی‌ ها و قوس‌ های دورانی مختلف که در تزیینات و کتیبه‌ ها و بعضی دیگر از کارهای نقاشی ترسیم می‌کنند. اسلیمی گاهی به صورت نقش اصلی و گاهی همراه با دیگر طرحها، در معماری، کتاب‌ آرایی و هنرهای صناعی به‌کار رفته‌ است. در این ویدیو آموزشی شما در برنامه ایلوستریتور تکنیک های لازم را یاد خواهید گرفت.

عنوان دوره آموزشی : Make Circular Logos And Icon

مدت زمان آموزش : ۴۰ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 720p

فرمت صوتی : AAC, 48kHz, 2ch

زبان : انگلیسی

INFO

Your project for this class is to make one or more of these icons or a new design of your own using the rotation tool and to colour it using the live paint bucket tool, then to post the resulting image in the class project. I look forward to seeing your designs!

اطلاعات فایل :

حجم فایل: 345.29 مگابایت
تاریخ انتشار: 2018
منبع: دانلود ها – دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال
رمز : www.downloadha.com

 

لینک دانلود:

دانلود ویدیو آموزشی با لینک مستقیم

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.