انتظارات هنرمندان از وزیر جدید ارشاد

سیدرضا صالحی‌امیری وزیر جدید دولت یازدهم است که روز سه شنبه از مجلس رأی اعتماد گرفت و انتظار می رود انتظارات هنرمندان دلسوز کشور را به دور از جریان های سیاسی با مشورت و گفتگو مطالبات صنفی آنان را پیگیری کند.

 

سیدرضا صالحی‌امیری، هم اکنون به عنوان دومین وزیر دولت یازدهم است و ورود صالحی‌امیری به وزارت ارشاد، همراه با انتظاراتی است که هنرمندان و اهالی فرهنگ از وزیر ارشاد خواهند داشت.

 

صالحی امیری در گام نخست سعی کند با بزرگان این عرصه نشستی برگزار کند و اگر این نشست ها با گروه های مختلف هنری باشد قطعا می تواند به او کمک کند تا نیازها و کاستی های جامعه بزرگ هنری را دیده و در نهایت گره گشای مشکلات آنان باشد.

یکی از مهمترین برنامه پیش روی دکتر صالحی امیری می تواند انتخاب معاونت سینمایی وزارت ارشاد باشد که ایوبی در این مدت نتوانست به انتظارات حداقلی هنرمندان سینمای کشور پاسخ مناسبی دهد. بنای دولت روحانی در تغییر وزارت ارشاد تقویت این وزارتخانه بوده است و طبق اظهارات دولت می توان درافت که علی جنتی نتوانست در این حوزه موفق باشد.

با روحیه ای که از صالحی امیری سراغ داریم این است در مدیریت بسیار جدی و شجاعانه عمل می کند و این شجاعت نباید صرفا سیاسی و جناحی عمل شود بلکه از میان هنرمندان و کارگردانان کشور چهره های توانمند را برای معاونت سینمایی انتخاب کند و یکی از این چهره ها رضا داد است که مورد حمایت حداکثری سینماگران کشور است..

امنیت رفاه هنرمندان یکی از مهمترین دغدغه آنها به شمار می آید که وزارت صالحی امیری می تواند در این باره با تحقیق و استفاده از مشاوران دلسوز به دستاوردهایی برسد که دوران مدیریت وی را خوشنام سازد.

بزودی مطالبات و انتظارات هنرمندان کشور را بیشتر خواهیم پرداخت.

منبع : شلمچه نیوز

لینک کوتاه: https://sarvdl.ir/1NonP
باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: سرو دانلود
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

تبلیغات