خانه » فیلم و انیمیشن » اکشن » انصاری‌فرد-رای CAS قابل پیش‌بینی بود

انصاری‌فرد-رای CAS قابل پیش‌بینی بود

محمدحسین انصاری‌فرد

انصاری‌فرد-رای CAS قابل پیش‌بینی بود

این قهرمانی را به روح زنده یاد کاشانی تقدیم می‌کنیم

محمد حسن انصاری فرد در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: به نیابت از باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و هیات مدیره محترم باشگاه از همه پیشکسوتان، هواداران پرسپولیس و دیگر تیم‌ها، جامعه ورزش و فوتبال کشور، جامعه رسانه‌ای، جامعه هنری و دیگر اقشار و عزیزانی که در مراسم‌های وداع و یادبود زنده یاد جعفر کاشانی کاپیتان فرهیخته و ریاست محترم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس حضور یافتند، تقدیر و تشکر می‌کنم. همچنین بار دیگر ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده محترم کاشانی و آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده داغدار ایشان، برای آن عزیز سفر کرده آمرزش الهی را از خداوند متعال مسالت داریم.

وی در ادامه، با اشاره به قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام سال 97 گفت: قابل پیش بینی بود که دادگاه  عالی ورزش چنین رایی صادر کند. قهرمانی پرسپولیس پیش از این نیز به حکم مراجع قضایی فوتبال ایران و رد درخواست دستور موقت یکی از طرفین دعوی از سوی دادگاه بین المللی، رسمیت داشت و حالا به قطعیت رسیده است تا خاطر هواداران پرسپولیس از هر جهت آسوده باشد. قاضی پرونده ضمن شنیدن ادعاهای طرفین با بررسی همه جانبه اظهارات، لوایح و مستندات، حکمی را در  30 صفحه  صادر کرد که کلیت آن از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد. این قهرمانی محصول زحمات همه اعضای کادر تیم و بازیکنان، تلاش مسئوولان باشگاه و حمایت همه جانبه و ستودنی هواداران و پیشکسوتان و همدلی و اتحاد در بین اعضای این خانواده بزرگ است که مقتدرانه قهرمان لیگ هفدهم شده بودند و آماده بودند که با رقابت در مستطیل سبز فاتح سوپرجام شوند.

بیشتر بخوانید :   دانلود فیلم دوبله فارسی Son of Batman 2014

مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: در هر صورت کار به حکم انضباطی کشیده شد تا برای اولین بار در تاریخ و خلاف دفعات قبل که پرسپولیس در پی اشتباهات داوری عجیب و احکام قابل تامل، مکرر سه بر صفر بازنده می‌شد این بار با تنها حکم انضباطی که به تایید مرجع بین‌المللی رسید، قهرمان شود. تاریخ بازی از مدتها قبل مشخص بود و تیم پرسپولیس تمرینات خود را به موقع آغاز نموده و اردوهای آماده سازی را به گونه ای برنامه ریزی کرده بود تا در احترام به تمام ارکان فوتبال، تیم حریف و هواداران خود در این بازی حضور داشته باشد. سازمان لیگ هم چون سوپرجام چند روز قبل از شروع لیگ باید برگزار می‌شد اصرار  به بازی در همان موعد مقرر داشت.

انصاری فرد تصریح کرد:  این قهرمانی را با توجه به صحبتی که با بزرگترهای تیم، بازیکنان زحمت کش و مسئولان محترم هیات مدیره داشتیم  به خانواده داغدار و روح جعفر خان کاشانی بزرگمرد تاریخ پرسپولیس تقدیم می‌کنیم. کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس چون در تعطیلی تمرینات برای دیدار با  خانواده یا استراحت به مسافرت رفته  بودند، امروز نتوانستند در مراسم ترحیم  شرکت کنند. کاپیتان ها و بزرگترهای تیم و قبلا هم آقای کالدرون از ما خواستند که برنامه ریزی شود تا به منزل آقای کاشانی رفته و مراتب ابراز همدردی خود را اعلام کنند. هیات مدیره، بازیکنان و اعضای  تیم و باشگاه  این قهرمانی را به خانواده آقای کاشانی و روح این بزرگمرد و همه درگذشتگان فقید پرسپولیس تقدیم می‌کنند. روحش شاد و قرین رحمت الهی باد و این قهرمانی هم  مبارک همه پرسپولیسی‌ها.

بیشتر بخوانید :   دانلود دوبله فارسی انیمیشن پاندای کونگ فو کار۲

منبع : سایت رسمی باشگاه پرسپولیس

بیشتر بخوانید :   انصاری‌فرد-هزینه‌های دادگاه CAS بر عهده باشگاه استقلال است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *