دانلود ترکیب فیلم، صدا و زیرنویس MKVToolNix 23.0.0 Win/macOS

ترکیب فیلم، صدا و زیرنویس

دانلود MKVToolNix ابزاری رایگان و پرکاربرد است که کاربران میتوانند با استفاده از آن نسبت به ادغام چندین زیرنویس و چند صدا برروی فایل های MKV اقدام کنند. همانطور که میدانید فایل های mkv که مخفف matorska هستند به دلیل حجم پایین و حفظ کیفیت بالا در زمینه فایل های ویدیویی مخصوصاً فیلم ها و مستندها استفاده فراوانی دارند و اکثر فیلم ها و مستندها در اینترنت با این فرمت منتشر می شوند. اگر قصد دارید زیرنویس فیلمی را به آن بچسبانید و دیگر نیازی به فایل srt زیرنویس ان هنگام نمایش نداشته باشید و به راحتی زیرنویس به صورت خودکار رو فیلم mkv نمایش داده شود ، میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید.

هاست ارزان

 

همانطور که گفتیم میتوانید چندین زیرنویس را به فایل اضافه کنید تا کاربر مشاهده کننده هنگام نمایش بتواند زیرنویس های مختلف را انتخاب کند. قابلیت چسباندن چندین صدا نیز وجود دارد که در زمینه فیلم های دوبله شده یاری دهنده هست. در طرف مقابل قابلیت استخراج زیرنویس چسبانده شده به ویدیو نیز توسط دانلود MKVToolNix وجود دارد. این نرم افزار فقط مخصوص فرمت MKV نمی باشد. شما می توانید به کمک این نرم افزار ، صوت فایل و همچنین زیرنویس فایل ها مالتی مدیا دیگر را نیز استخراج کنید. همچنین می توانید فایل های صوتی و زیرنویس را به آنها بچسبانید.

نرم افزار چسباندن زیرنویس و صدا MKVToolNix به شما این امکان را می دهد تا آهنگ ها، قسمت ها یا به اصطلاح chapter ها  و برچسب ها را مشاهده  کنید و از آن جدا کنید و همچنین طیف وسیعی از داده ها را ویرایش کنید. به عنوان مثال وقتی به قسمت تنظیمات فایل صوتی در دانلود MKVToolNix می روید، می توانید نام فایل، زبان، برچسب ها و timecode ها را تغییر بدهید.

 

info

MKVToolNix is a small collection of tools (mkvmerge, mkvinfo, mkvextract, mkvpropedit and mmg) that allows you to manipulate Matroska (MKV) files in several ways. You can use MKVToolNix to create, split, edit, mux, demux, merge, extract or inspect Matroska files. The program will also work with other video formats (AVI, MPEG, MP4, MPEG, Ogg/OGM, RealVideo, MPEG1/2, h264/AVC, Dirac, VC1) including some video codecs (such as VP9 video codec support – reading from IVF/Matroska/WebM files, extract to IVF files), audio (AAC, FLAC, MP2, MP3, (E)AC3, DTS/DTS-HD, Vorbis, RealAudio) and also most subtitle formats (SRT, PGS/SUP, VobSub, ASS, SSA etc.).

سیستم مورد نیاز :

Windows Vista / Vista 64 bit / 7 / 7 64 bit / 8 / 8 64 bit / 10 / 10 64 bit

اطلاعات فایل :

حجم فایل: متغیر بنا به نسخه مورد نظر!
تاریخ انتشار: MAY-08-2018
منبع: دانلود ها – دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال
قیمت: رایگان
رمز : www.downloadha.com

 

لینک دانلود :

دانلود نسخه ۳۲ بیتی با حجم ۱۴ مگابایت

دانلود نسخه ۶۴ بیتی با حجم ۱۴ مگابایت

————————————–

دانلود نسخه پرتابل ۶۴ بیتی با حجم ۱۳ مگابایت

دانلود نسخه پرتابل ۳۲ بیتی با حجم ۱۲ مگابایت

————————————–

دانلود نسخه مک با حجم ۲۲ مگابایت

 

 

                

شما هم نظرتون با ما در میان بگذارید...

Translate »