دانلود نرم افزار تدوین فیلم CyberLink PowerDirector Ultimate 16.0.2816.0

تدوین فیلم

نرم افزاری قدرتمند با کاربردی ساده

دانلود CyberLink PowerDirector نرم افزاری قدرتمند با کاربردی ساده برای ساخت و ویرایش ویدیو های خانگی می باشد. این نرم افزار با تجهیز شدن به فناوری های جدید سریعترین و بهترین روش ها را برای ویرایش و ساخت ویدیو فراهم می آورد. وجود بیش از ۱۰۰ افکت در نرم افزار و بیش از ۳۰۰ افکت رایگان در DirectorZone.com این نرم افزار را بسیار عالی جلوه خواهد داد. دانلود CyberLink PowerDirector انقلابی در ویرایش ویدیو ها ایجاد کرده است.

این نرم افزار با تجزیه و تحلیل صحنه های ویدیو نسبت شناسایی چهره ها ، زوم ها ، حرکت ها و عیب های تصویر اقدام می کند و در ادامه می تواند اصلاح لرزش ، نور و صدا را در دستور کار قرار دهد. این نرم افزار ویرایش فیلم های با کیفیت HD را بر عهده خواهد گرفت در حالی که نرم افزار از فرمت فوق HD یعنی ۴K Video نیز پشتیبانی می کند و از این بابت نرم افزاری یکتاست.

هاست ارزان

دانلود CyberLink PowerDirector در طراحی و ساخت نیز قدرتمند است و می تواند انواع طراحی ها به صورت Title Designer و PiP Designer و طراحی منو را انجام دهد. ساخت اسلایدشو و همچنین وجود افکت های بسیار برای اعمال آنها بر روی ویدیو ها نیز از دیگر امکانات است. امکانات جزئی نظیر بریدن و چرخاندن و… باتوجه به قدرتمند نرم افزار بسیار ناچیز محسوب می شوند.

امکان استفاده از ویدیوهایی که به صورت پشت سبز تهیه شده اند و ویرایش آن ها نیز ممکن خواهد بود. بخشی به نام TrueTheater در نرم افزار تعبیه شده است که وظیفه آن رفع نویز ویدیو ، اصلاح رنگ، رفع لرزش و افزایش کیفیت ویدیوها می باشد. پشتیبانی از صداهای دالبی دیجیتال ، فیلم های HD و FULL HD و ۴K Video و همچنین ویدیوهای ۳ بعدی کاملترین نرم افزار را از شرکت Cyberlink معرفی می کند.

برای خروجی گرفتن، تمامی فرمت های محبوب دنیای مالتی مدیا توسط نرم افزار CyberLink PowerDirector پشتیبانی شده اند. از نظر سرعت در پردازنده و سازگاری با کارت های گرافیک نرم افزار بهبود یافته است و درصد کمتری را مشغول خواهد کرد.

 

سیستم مورد نیاز

– Microsoft Windows 10, 8/8.1, 7 (64 bit OS recommended)
– ۱۰۲۴ x 768, 16-bit color or above
– RAM 2GB required (6GB or above recommended)
– CPU Intel Core™ i-series or AMD Phenom® II and above
– ۱۲۸ MB VGA VRAM or higher

راهنمای نصب

استفاده از کرک شماره ۱:

۱) ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما به اینترنت قطع می باشد. سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

۲) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید و مطمئن باشید که در حال اجرا هم نیست. محتوای درون پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. فایل Patch را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. بر روی گزینه ی Patch کلیک کنید.

۳) حال نرم افزار را اجرا کنید. در باکس اول، بر روی Timeline Mode کلیک کنید. بعد از کلیک، از شما درخواست سریال می شود. حال به پوشه Keygen مراجعه کنید و فایل کیجن را اجرا نمایید. بر روی گزینه ی Gen Serial کلیک کنید تا در باکس Serial به شما یک سریال نامبر جدید داده شود. این مقدار را در محیط نرم افزار که از شما سریال نامبر می خواهد کپی کنید.

۴) کار تمام است. می توانید اینترنت خود را متصل کنید.

==========================

آموزش فعال سازی قابلیت های اضافی نرم افزار مانند انکود H.265:

۱) در محیط نرم افزار یک فایل ویدیویی وارد کنید. حال به تب Produce مراجعه کنید و گزینه ی H.265 HEVC را انتخاب کنید. بر روی Start کلیک کنید. به شما اخطار داده می شود که فعال سازی برای این مورد انجام نشده است.

۲) بر روی گزینه ی I don’t have internet connection now کلیک کنید. در پنجره بعدی به شما سه مقدار داده می شود. اولین آن ها یک آدرس اینترنتی است. بر روی آدرس کلیک کنید تا مرورگر شما باز شود. حال، آدرس بدست آمده را کپی کنید. وارد محیط Keygen بشوید.

۳) آدرس URL که در گام دوم بدست آورده اید را در باکس Activation URL قرار دهید. سپس بر روی گزینه ی Gen Activation کلیک کنید. در باکس Activation Code به شما مقداری داده خواهد شد.

۴) این مقدار را کپی کنید و در محیط نرم افزار قرار دهید. تایید کنید تا عملیات انکود برای شما انجام شود.

نکته مهم: این روش با استفاده از کرک شماره ۱ تست و تاییدشده می باشد.

==========================

استفاده از کرک شماره ۲:

۱- ابتدا حتما مطمئن شوید که اینترنت شما کاملا قطع می باشد. سپس اقدام به نصب نمایید.

۲- پس از اتمام نصب، محتوای پوشه Fix Files را در محل نصب کپی نمایید.

۳- از داخل پوشه Crack فایل Reg Patch را اجرا کنید و Yes را بزنید.

۴- حال با استفاده از مشخصات جعلی فیلد هارا پر کرده و Register now را بزنید.

توجه : اگر نرم افزار را اجرا کردید و از شما در خواست سریال شد از Keygen موجود در فایل Crack استفاده کنید و سریالی برای خود ایجاد کنید و نرم افزار را فعال سازی نمایید.

 

 

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: ۹۵۰مگابایت | ۲۸۳مگابایت
  • تاریخ انتشار: APR-24-2018
  • منبع: دانلود ها
  • پسورد : www.downloadha.com

لینک دانلود

 

                

شما هم نظرتون با ما در میان بگذارید...

Translate »