خانه » آیا می دانستید » 10 کاربرد جالب سشوار در خانه

10 کاربرد جالب سشوار در خانه

10 کاربرد جالب سشوار در خانه

10 کاربرد جالب سشوار در خانه

کاربرد های جالب سشوار در خانه

معمولا افراد از سشوار برای خشک کردن مو استفده می کنند اما این وسیلهاستفاده های دیگری هم دارد که ممکن است با بعضی از آن ها آشنایی نداشته باشید. آیا تا به حال موارد استفاده سشوار را شنیده بودید؟ از سشوار بیشمار استفاده می شود که در ذیل به آن ها می پردازیم.

1 – از سشوار برای خشک کردن لباس های مرطوب و یا لباس هایی که قسمتی از آن ها خیس است استفاده می شود.
2 – آیا تا به حال سعی کرده اید جای برچسپ ها را از بین ببرید؟از سشوار برای این عنوان استفاده کنید چون حرارت آن باعث می شود جای برچسپ ها ذوب شود و کم کم از بین برود.
3 – آیا دوست دارید کیک بپزید ؟.استفاده از سشوار و تنظیم آن بر روی درجه های پایین تر می تواند فرآیند شکل دهی به مواد روی کیک را به جای هوای آزاد ، تسریع کند.سشوار به کیک شما درخشندگی خاصی می دهد . می توانید گرمای سشوار را از بالا و کناره ها به آن وارد کنید.
4 – سشوار برای از بین بردن جای مداد شمعی روی دیوار مناسب است :فقط سشوار را روی جای مداد شمعی ها نگه دارید تا ذوب شود.
5 – عینک پلاستیکی شل است ؟ سفت است ؟ سشوار به کمک شما می آید ، گرمای سشوار را به عینک بوزید تا منعطف شود و بعد آن را استفاده کنید .
نکته :این کار را برای عینک های ارزان انجام دهید.
6 – سشوار برای کباب پز ! ؟ زغال را روشن کنید و فورا از سشوار برای شعله ور کردن آتش استفاده کنید.
7 – از سشوار به عنوان وسیله ای که در زمستان به باز شدن یخ لوله ها و خشک کردن کفش ها و ذوب شدن مواد منجمد فریزی استفاده می کنند.
8 – از سشوار برای خشک کردن لاک ناخن هم استفاده می کنند.
9 –  از سشوار به عنوان فر مژه استفاده می کنند.می توانید هر نوع ابزاری که برای فرم دهی مژه ها استفاده می کنید را برای مدت کمی مقابل سشوار قرار دهید تا به مقدار کافی گرم شود.سپس حرارت ابزار را روی پوست خود تست کنید و راحت تر به مژه ها شکل دهید.
10 –  چگونه کفش تنگ را گشاد کنیم ؟ چوراب بپوشید و کفش را پا کنید و سشوار را در محل تنگ بگیرید تا جا باز کند.برای کفش هایی که کوچک هستند و یا این که به بخش های جلویی و نزدیک به انگشتان پای شما را آسیب وارد می کند ، می توانید از سشوار استفاده کنید.به این شکل که ابتدا کفش را بپوشید و سپس در ناحیه ای که باید کشیده شود ، سشوار را قرار دهید.

دانلود فیلم و سریال نیم بها

بیشتر بخوانید :   22 خوردنی و نوشیدنی های مضر برای دندان

کسب درآمد

بیشتر بخوانید :   15 مکان خطرناک کره زمین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *