جهت رزرو تبلیغات با ما در تماس باشید : 09331001245 اسلامی

معرفی ایردراپ جدید تلگرام

برای اطلاعات بیشتر و عضویت در ایردراپ وارد تلگرام ما بشید

 

jadidairdrop

 

 

 

مجله اینترنتی سرو دانلود

خانه » سلامتی » 5 خوراکی‌ مفید برای درمان سلولیت پوست

5 خوراکی‌ مفید برای درمان سلولیت پوست

5 خوراکی‌ مفید برای درمان سلولیت پوست

معرفی ایردراپ جدید تلگرام

برای اطلاعات بیشتر و عضویت در ایردراپ وارد تلگرام ما بشید

 

jadidairdrop

 

 

 

5  خوراکی‌ مفید برای درمان سلولیت پوست

سلولیت یک پدیده رایج است، این چربی جمع شده باعث کشیدگی و چروک شدن پوست بازوها، پا‌ها و کتف می‌شود.

سلولیت توده‌ای از چربی است، این تجمع چربی معمولا در قسمت‌های باسن، ران و قسمت تحتانی بدن ظاهر می‌شود. هورمون‌ها، ژن‌ها، بافت پوست و نوع بدن در تعیین اینکه آیا فرد دچار سلولیت می‌شود یا خیر، نقش دارد و رژیم غذایی نیز نقش اصلی را ایفا می‌کند.

 

 

افرادی که می‌خواهند ظهور سلولیت را از روی پوست خود کاهش دهند، چه چیز‌هایی باید بخورند؟

در این گزارش غذا‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای گرفتن نتیجه بهتر به رژیم غذایی خود اضافه کنید و همچنین از مصرف دو ماده غذایی که باید اجتناب کنید.

آب

لیوان آب

کمبود آب بدن باعث بدتر شدن سلولیت می‌شود، بنابراین نوشیدن مقدار زیادی آب و هیدراته ماندن مهمترین عامل نبرد برای داشتن پوست صاف است.

سبوس جو دوسر

کیت چاپلند سازنده طرح Cellu-Lite، توصیه می‌کند سبوس جو دو سر را به عنوان بخشی از رژیم غذایی انتخاب کنید، زیرا پروتئین زیادی دارد و تا ۲۰ برابر حجم آب جذب می‌کند. احتباس مایعات یکی از عواملی است که منجر به سلولیت می‌شود، بنابراین افزودن جو دو سر به رژیم روزانه می‌تواند به شما کمک کند.

دانه‌های کتان

دکتر لیونل بسون نویسنده “درمان سلولیت” می‌گوید: زنان در پرو از سلولیت رنج نمی‌برند که فکر می‌کنم به این دلیل باشد که آن‌ها از رژیم غذایی غنی از فیتواستروژن‌های طبیعی (فیتواستروژن ها) که باعث تعادل سطح هورمون استروژن می‌شود، پیروی می‌کنند. بذر کتان حاوی هورمونی به نام لیگنان است که سطح استروژن اضافی را کاهش می‌دهد.

ماهی‌های چرب

ماهی‌

خوردن چربی‌های سالم در مبارزه با سلولیت مهم است. این مسئله بار دیگر با هیدراتسیون و احتباس آب در ارتباط است، مشکلاتی که در مورد سلولیت بار‌ها و بار‌ها ظاهر می‌شوند. چربی‌های سالم مایعات را به جای سلول‌های چربی به سلول‌های پوست ترغیب می‌کنند، که منجر به پوست پرتر و صاف‌تر می‌شود و بنابراین ظهور سلولیت روی پوست کمتر می‌شود.

کربوهیدرات‌ها و نمک

ما می‌دانیم که کربوهیدرات‌ها بدن را تحریک می‌کنند تا مایعات را حفظ کند، این امر باعث تجمع و احتباس مایعات می‌شود. برخی از غذا‌ها نیز باعث کاهش آب بدن و ادرار زیاد می‌شوند؛ بنابراین سعی کنید تا جای ممکن نمک کم مصرف کنید و هنگام برنامه ریزی وعده‌های غذایی زیاد به کربوهیدرات‌ها اعتماد نکنید.

دانلود فیلم و سریال نیم بها

معرفی ایردراپ جدید تلگرام

برای اطلاعات بیشتر و عضویت در ایردراپ وارد تلگرام ما بشید

 

jadidairdrop

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *